Tai pirmoji Lietuvoje privati Genetikos klinika, kuri teikia aukščiausio lygio specializuotas asmens sveikatos priežiūros paslaugas. Šioje klinikoje dirba aukščiausios kvalifikacijos gydytojai ir slaugytojos. Medicinos pagalbą ir genetinę konsultaciją čia teikia profesoriai, docentai ir medicinos mokslų daktarai.

Klinikoje Jums ar Jūsų šeimos nariams bus nustatyta paveldimos ligos ar įgimtos anomalijos tiksli diagnozė, pasitelkiant laboratorinius (chromosomų, genų ar metabolitų) tyrimus, ir suteikta prognozė paveldėti šią ligą kitam šeimos nariui.
Minėtos ligos yra diagnozuojamos ne tik suaugusiam asmeniui, bet ir vaikams ar net iki vaiko gimimo (prenatalinė diagnostika: ultragarsinė diagnostika, laboratoriniai tyrimai).

Klinikoje konsultuojamos ir nevaisingos šeimos, atliekami tyrimai ir pateikiamos rekomendacijos reprodukcijai.
Daug dėmesio skiriame didžiausiai mūsų „rykštei“ paveldimojo vėžio (pirmiausia krūties ir kiaušidžių, prostatos ir t.t.) diagnostikai ir prognozei.
Teikiamos ir su sveikata nesusijusios paslaugos:
- genetiniai giminystės ryšių nustatymai (tėvystė ir kt.),
- šeimos genetiniai genealoginiai tyrimai.

Čia konsultuojame Lietuvos respublikos ir užsienio šalių piliečius, o neturėdami galimybių atlikti tyrimus patys, nukreipiame pacientus į didžiausius užsienio medicinos centrus.

Mes tikime, kad mūsų klinikoje Jums bus suteiktos geriausios sveikatos priežiūros paslaugos.
Nuoširdžiai linkime, kad Jūsų šeimą ir ateinančias kartas lydėtų laimė ir sėkmė!